• ULAŞTIRMA BAKANLIĞI

  Ulaştırma BakanlığıTC Ulaştırma Bakanlığı ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Kara, deniz ve hava ulaşımı ile ilgili tüm kuruluşlar, haberler, projeler ve ihaleler konusunda da bilgi alabilirsiniz.


 • KARAYOLLARI - TCK

  KarayollarıTC Karayolları Genel Müdürlüğü ve bağlı birimlerin siteleri burada... Yol durumları, otoyollar, OGS, KGS, trafik riski en yüksek yollar konularında bilgi alabilir, ayrıntılı bir Türkiye Karayolları Haritası bulabilirsiniz.


 • DEMİR YOLLARI - TCDD

  DemiryollarıTCDD'nin resmi sitesinde, ülkemizdeki tüm tren seferlerinin tarihleri, saat ve ücretlerini sorgulayabilir, online olarak bilet alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul ve Ankara'daki banliyö trenlerinin hareket ve varış saatlerini de öğrenebilirsiniz.


 • TÜRK HAVA YOLLARI - THY

  Türk Hava YollarıTürk Hava Yolları (THY), resmi internet sitesinde birçok online hizmete yer veriyor. Uçak tarifelerini, ücret ve saatlerini sorgulayabilirsiniz. Biletinizi online olarak satın alabilir, check-in işlemlerinizi havalimanına gitmeden yaptırabilirsiniz. Pegasus Havayolları    Onur Air
  Diğer Havayolu Firmaları    Havalimanları


 • İSTANBUL DENİZ OTOBÜSLERİ - İDO

  İDOİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile ilgili bütün ayrıntılara erişebilirsiniz. Deniz Otobüsleri, Hızlı Feribotlar ve Şehir Hatları Vapurları'nın saat ve ücretlerini öğrenebilir, online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.


 • MARMARAY PROJESİ

  Marmarayİstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarını, Boğaz'ın altından tüplerle bağlayacak olan Marmaray Projesi konusundaki tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. İnşaatı, 5 ayrı kameradan canlı olarak takip edebilir, animasyon izleyebilirsiniz.


 • OTOBÜS FİRMALARI

  Otobüs FirmalarıTürkiye'nin şehirlerarası ulaşımında başrolü oynayan otobüs firmalarının internet sitelerine bu sayfadan ulaşabilir ve online hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


 • TÜRKİYE HARİTASI

  Türkiye Haritasıİnteraktif Türkiye Haritası yoluyla istediğiniz bölgeyi en küçük detayı görebilecek oranda yakınlaştırabilirsiniz. İsterseniz uydu ya da arazi görünümünü seçebilirsiniz. MSN'in ayrıntılı Türkiye Haritası ile Panoramio.com'un resimli haritasına bakmanızı da öneririz.


 • ŞEHİR PLANLARI

  Şehir PlanlarıTürkiye'nin tüm il merkezleri ile turistik kasabalarının şehir planlarına buradan ulaşabilirsiniz. Haritaları istediğiniz oranda büyültüp küçültebilir, kolayca yön değiştirebilir, uydu görünümü elde edebilirsiniz.


 • İL PLAKA NUMARALARI

  Telefon KoduTürkiye'nin 81 ilinin plaka kodlarını bu sayfada bulabilirsiniz.