Sayfanın Konuları: Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Birimleri, haberleri, duyuruları, www.sanayi.gov.tr. Hatalı aramalar: sanayibakanligi.com, sanayiveticaret.gov.tr, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı com.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

  • SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI

    Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın resmi internet sitesinde, bakanlıkla ilgili tüm bilgilerle birlikte, haberler, duyurular ve ihaleler gibi konulara ulaşabilirsiniz.

    Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın internet sitesinde; Garanti Belgesi, Kılavuz ve SSHYB sorgulama, Tüketici Şikayetleri, Reklam Şikayetleri, e-Garanti Belgesi, e-Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi, Muafiyet İşlemleri, Şahıs Muafiyet İşlemleri, Reklam Kurulu Gündemi, Kapıdan ve Kampanyalı Satışlarda Yetkili Firma Listesi, Ürün Güvenliği Şikayetleri, Sanayi Envanteri, Yıllık İşletme Cetveli İşlemleri, Şirket Ünvanı Sorgulama, Kooperatif Ünvanı Sorgulama, Kooparatif Ortakları Bilgi Girişi, Kooperatif Şikayetleri , Bakanlıktaki Evrakların Son Durumu, Esnaf İşlemleri ve Şirket işlemleri gibi konularda online hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

    Sanayi ve Ticaret bakanlığı'nın sitesinde, ayrıca Stajyer Kontrolörlük Giriş Sınavı ve Tüketici ve Rekabet Uzman Yardımcılığı Sınavı hakkında duyuru ve bilgiler, Maaş ve Yük Hesabı Formu, 2008 Yılı İtibariyle Toptancı Haller Listesi, Üretici Birlikleri Listesi, Esnaf ve Sanatkarlara Yönelik Hizmetler başlıklı sayfalar yer alıyor.