Sayfanın konuları: Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü Resmi Sitesi, Mersin Tarıtım Filmi, Mersin Fotoğrafları, Mersin Ulaşımı, Mersin Mutfağı, Mersin El Sanatları, Mersin Folklörü, Mersin Halk Edebiyatı, Mersin Kültürü, Mersin Otelleri, Mersin Gezilecek Yerleri, Mersin Turistik Yerleri, Mersin Turizmi, Mersin Müzeleri, Mersin Müziği, Mersin Oyunları, Mersin Festivalleri, Mersin Tarihi Yapıları, Mersin Seyahat Acentaları, Mersin Halk Oyunları

Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü

  • Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü Resmi Sitesi

    Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde, Mersin'in kültür ve turizmi konusundaki tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitede Mersin tanıtım filmini izleyebilir, Mersin Fotoğraf Galerisi'ni gezebilirsiniz.

    Kente nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilir, Mersin otelleri, seyahat acentaları, tarihi binaları, gezilecek ve görülecek yerleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Mersin mutfağı ve yemekleri, geleneksel giysileri, halk oyunları, müziği, el sanatları, halk edebiyatı, festival ve diğer kültürel etkinlikleri konusunda tüm detayları bulabilirsiniz.

    Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü internet sitesinin adresi: www.mersinkulturturizm.gov.tr  • Hatalı aramalar: Mersin Kültür ve Turizm Müdürlüğü com.