Sayfanın konuları: Mardin Valiliği, Mardin Hakkında Bilgi, Mardin İli, Mardin Vilayeti, Mardin İl haritası, Mardin İlçeleri, Mardin Resmi Kurumları, Mardin Siteleri, Mardin Türküleri, Mardin Gazeteleri, Mardin Ekonomisi, Mardin Gelenekleri, Mardin Eğitim, Mardin Milletvekilleri, Mardin Kültürü, Mardin İstatistikleri, Mardin Önemli Telefonlar...

Mardin Valiliği

 • MARDİN VALİLİĞİ RESMİ SİTESİ

  Mardin Valiliği'nin resmi sitesinde, Mardin İli'yle ilgili her tür bilgiyi bulabilirsiniz. Mardin hakkında genel bilgiler, Mardin'in gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Mardin'deki resmi devlet kurumlarını, ilçelerini, istatistiklerini, eğitim, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Mardin türkülerini dinleyebilirsiniz.

  Mardin Valisi ve yönetimi, valilik genelgeleri, Mardin'in nüfusu, hava durumu, fotoğraf galerisi, yerel gazeteleri, milletvekilleri, önemli telefonlar, Mardin'deki sivil toplum kuruluşları ve dernekler de sitenin içeriğinde yer alıyor. Mardin Valiliği internet sitesinin adresi: www.mardin.gov.tr


 • Mardin İl Haritası

  Mardin İli'ni, ilçe ve köyleriyle gösteren ayrıntılı il haritası için gidiniz.


 • Mardin Milletvekilleri

  Mardin İli'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki temsilcileri olan milletvekillerinin özgeçmişi ve fotoğrafları için bu sayfaya uğrayınız.


 • Mardin Türküleri

  Mardin Valiliği'nin resmi sitesinde, Mardin türkülerinden bazılarını dinleme ve bilgisayarınıza yükleme olanağı bulunuyor. Bu türküler şöyle: Dalal, Hinne, Sabiha, Esmerani, Reyhani1, Mardin'in Güzel Kızı, Şevko, Yola Çıktım Mardin'e, Zeko, Mardin Çiftetellisi, Reyhani2, Bahar Geldi, Gelin, Gülcü, Olaydı Yar, Halime, Halay, Hınne. • Hatalı aramalar: mardinvaliligi.com, mardinvilayeti.com.tr, mardin valiliği com.